27.03.2016

LO "Nigdy nie dorośnij" / LO "Don't grow up"

Witajcie. Przez chwilę na blogu była cisza, co nie znaczy że nic nie tworzę. Dzieje się dużo na zapleczu Skrapowiska. Powstało sporo nowych projektów, ale wszystkie na razie tajne :) Zobaczycie je już niedługo. Mam też dla Was kilka wideo tutoriali.  Będę też miała kilka ekscytujących niusów. A dzisiaj taki kolorowy layout, zrobiony dla zabawy. Wykorzystałam na nim własnoręcznie namalowane kwiaty. Powstała dosyć bogata kompozycja ale tego mi było trzeba, kiedy wiosna za oknem jakoś nie chce się pojawić.

Hello. It's been quietly here on the blog few last days but it doesn't mean that I do not create. I did a lot of projects lately but I must keep them in secret for a little while. I have few videos too. I also have few exciting news to be revealed soon. Yay! 
And today I want to show You this colorful, fun layout with my own handpainted flowers. I made a rich composition with a lot of embellishments but I really needed it to make me feel better because spring outside somehow does not want to come quickly ;)
2 komentarze :