21.03.2016

Ramka kwiatowa / Floral frame

Witajcie w pierwszy dzień wiosny! Jako, że nie jestem fanem zimy dzień ten wyjątkowo mnie cieszy. Uwielbiam wiosenne spacery i odkrywane budzącej się do życia przyrody. Tak się przypadkiem złożyło, że mam dla Was kwiatową, delikatną ramkę idealną do świętowania pierwszego dnia wiosny. Ramka ta powstała podczas skrapowania na żywo podczas Ustreamu. Jeśli nie daliście rady być wtedy ze mną, możecie odrobić straty i obejrzeć relację o tutaj >>> klik
Jeśli zainspirujecie się moim tutorialem koniecznie podzielcie się efektami w komentarzach. Chętnie pooglądam Wasze dzieła.

Hello. It's first day of spring. Yay!!! I am not a fan of winter so this day makes me even more happy. I love spring walks with searching signs of spring. And, totally by accident, I have for You this spring, floral frame just to celebrate this day. I made it during my Ustream few days ago. But if You weren't able to watch it live You can still check the record here >>> click. It's in polish. If my tutorial inspired You please share with me link to Your project in comments. i would love to see Your creations.
1 komentarz :