26.08.2013

Romantyczny blejtram i informacje / Romantic canvas and some information

Najpierw garść informacji - jak już wspominałam w jednym z poprzednich postów, w październiku odbędą się weekendowe warsztaty Happy Place, podczas których będę prowadzić jeden z warsztatów. Ze względu na rzeszowskie spotkanie skrapowe, zdecydowałyśmy się przesunąć termin warsztatów na 25 - 27 października. Wszystkie szczegóły i ważne informacje znajdziecie na blogu Happy Place.
Dodam jeszcze, że do naszej ekipy dołączy Lotta Słodkowska, która będzie krążyć ze swoim aparatem :)


A teraz dzisiejsza moja praca - nie zupełnie w moim stylu i szczerze się przyznam, że aż sama jestem zaskoczona, ze tak łatwo i przyjemnie komponowało się z kwiatków, żaróweczek i innych dodatków.
Wszystko to chyba za sprawą cudnych papierów Olgi Heldwein z kolekcji "Messy head". Są jasne ale nie nudne, mają to coś. A drewienko - grzechu warte :). 
Papiery uzupełniłam najróżniejszymi primowymi dodatkami ze Scrapbutiku a serce moje skradły malutkie szpuleczki, których aż dwie upchnęłam na swojej pracy. Są przesłodkie i teraz aż mnie korci, żeby dodawać je do każdej kompozycji.

First part is about worqshops for my polish friends :)
Today I want to show You canvas in a romanticstyle, not very typical for me. I'm really surprised that it went so well and creating is was so easy and pleasing. I think that's because of using Olga Heldwein new paper collection - "Messy head". Those papers are bright but not boring. And the wood pattern - totally in love with it.
Beside the papers I also used some Prima goodies from Scrapbutik but my heart was stolen by those tiny spools. How cure are they? Now You may expect them in my almost every work :)

3 komentarze :

  1. mnie przez te papiery Owcy też ciągnie w takie nie moje klimaty ;)
    blejtram fantastyczny jest! tyle w nim pięknych szczególików :D

    OdpowiedzUsuń
  2. wow rewelacyjny ... i rzeczywiście drobnych piękności tyle, że nie można oczu oderwać :)

    OdpowiedzUsuń