31.10.2011

Premiera nowych papierów "Mgliste sny"

Olga Heldwein (Piekielna Owca) znowu popełniła papiery :) Tym razem zaprasza wszystkich na pastelową ucztę w czterech odcieniach. Nowa kolekcja nazywa się "Mgliste sny" i składa się z czterech dwustronnych papieró 30*30 i czterech papierów 15*30 z elementami do wycinania. W sklepie można też kupić pasujące do kolekcji stemple i maskę. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda kolekcja, zapraszam na bloga sklepowego. Tam też można zapisać się na candy z okazji premiery :)

A ja już mam te cudeńka w domu. Nie omieszkałam ich oczywiście pociachać :) Dzisiaj mam do pokazania męską kartkę a w trakcie przygotowania mam też albumik :D
Kartka powstała z jednego z arkuszy 15*30, który (po odcięciu paska z nazwą) potraktowałam jako bazę.  Na to nakleiłam kompozycję, której tłem jest papier "Beżowe mgliste sny". Na to nałożyłam wycinankę z "Zielonych mglistych snów" oraz stalówki wycięcie z arkusza elementów. Całość jest prosta i szybka w wykonaniu. Praca z tymi papierami to czysta przyjemność :)

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Życzę wszystkim miłego wieczoru :) i udaję się do mojego skrap biurka.

7 komentarzy :

 1. boska! rewelacyjnie sprawdzają się te wąskie papierki, super wygląda środek. ach, nie mogę się doczekać, kiedy dostanę je w swoje łapki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oczu nie mogę oderwać! przepiękna karteczka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu,jaki to wykrojnik ten ze środka kartki? bo to ten sam kształt,jaki przysłałaś mi w wygranym candy,a myślałam,że to gotowy albumik w takim ksztalcie mi wysłałaś,a tu widzę,że sama go wycinałaś,czy tak?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. kartka oczywiście zachwycająca:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna jest!
  Stalówki rulez!

  OdpowiedzUsuń