09.08.2011

Ślub w fioletach / Wedding in violet

To temat ostatniego już wyzwania na blogu Craft4You. Ja zrobiłam fioletowa kopertówkę, chociaż przyznam się, że krucho u mnie z fioletowymi papierami i dodatkami. Jakoś ten kolor zawsze mi umyka, zapominam o nim podczas skrapowych zakupów. Udało mi się wygrzebać jeden w całości fioletowy papier od Echo Park i do tego jakieś ścinki z przepastnego koszyka ścinkowego :) Czy ja je kiedyś przerobię?? Kopertówkę pozaginałam po swojemu, bo chociaż papier był dwustronny to rewers zupełnie nie pasował do mojej koncepcji.  I powiem Wam, że dzięki tej kartce przekonałam się do fioletu i będę częściej po niego sięgać :)

Something for wedding in violet - this is the subject of the last challenge on Craft4You blog. I made violet envelope card but I must say that it was very hard to find some violet paper in my collection. I usually forget about this colour while I'm shopping in craftstores. I found only one entirely purple paper from Echo Park and some scraps in my big box of paper pieces :) Will I ever use them? I made this envelope card by my own idea (you can check the tutorial here, but only in polish), because the other side of paper didn't suit my conception. And I must say that, thanks to this card, I become convinced to violet and I will use it more often.

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Miłego dnia życzę wszystkim zaglądającym :)

Have a nice day.

9 komentarzy :

 1. WOW! Świetna kopertówka! Idealna!
  Pozdrawiam!:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. A kto mówił, że ślub ma być biały?? Świetnie mu w fioletach :D

  Zapraszam na Spotkanie HandMadowe, więcej info na: http://handmadebizutki-karolcia.blogspot.com/2011/08/zapraszam-na-zlotspotkanie-osob.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Sięgaj po fiolety, sięgaj, bo zrobiłaś wspaniałą fioletową kompozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie rzadko widuję Cię w fioletach. Ale to zdecydowanie trafiony wybór, bo odnajdujesz się w nich świetnie. Uwielbiam te stemplowane gałązki na brzegach!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej Moriony!
  Kopertówka jest nieziemska!! Cudowna :D i w moich kolorkach. Żywa i piękna!! Ach i och - MALINA :P

  Szukałam tego papieru i nie mogę znaleźć, wiesz może czy w tym sklepie, w którym go kupowałaś jest jeszcze dostępny?
  Strasznie mnie też ciekawi, wzór na rewersie ;)

  OdpowiedzUsuń