20.05.2011

Kartka z różami - TDZ 17

Tradycyjnie dwudziestego pojawiam się z kartką. Tym razem to swój własny zestaw skrapowałam i muszę przyznać, ze wykorzystałam wszystko i prawie nic od siebie nie dodałam (kawałek koronki i czerwony papier pod stempel). Kartka jest prosta i skromna ale mnie się nawet podoba. Stempelek z różami został tylko delikatnie przycieniowany z brzegu distresem i pokryty kilkoma warstwami UTEE. Następnego dnia "połamałam" obrazek zyskując efektowne spękania. Z mojego niedługiego doświadczenia z UTEE wynika, że łamanie najlepiej sobie zostawić na następny dzień, wtedy wszystko szybko i widowiskowo pęka. Pierwszego dnia ciężej jest zrobić spękania i łatwiej uszkodzić papier bazowy. To tyle wymądrzania się. To moja karteczka:

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Zajrzyjcie koniecznie do Brises, Muci i Vivy.

5 komentarzy :

 1. No proszę! Klasycznie piękna! A obrazek z Utee dobrze tez włożyć na trochę do zamrażarki - wtedy nie trzeba czekać do następnego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie wygląda - jak połączenie dwóch kartek :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie Ci wyszła!! Och też myślałam nad tym formatem z uwagi na odbitkę stempla, ale jakoś nie wpadłam na to, żeby tak fajnie połączyć te dwa papiery i dzięki temu mieć "dłuższy" kawałek :-D.

  OdpowiedzUsuń
 4. jest świetna!! A napisz prosze....-jak sie ma utee do crackle accents?

  OdpowiedzUsuń