20.08.2010

Wyzwanie kartkowe - zestaw 8

Jak ten czas szybko leci.... Bo już pora na kolejne wyzwanie TDZ. Tym razem poczęstowała nas Broses mocnymi czerwieniami. Kartkę zrobiłam już dawno, jak tylko dostałam zestaw w swoje łapy. Dodałam duży motyw od siebie - duży, pokolorowany distresami stempelek. Tak mi się na ślubnie skojarzyło. Oglądałam przed chwilą kartki dziewczyn i widzę, że każdej z nas zestaw się skojarzył na elegancko. Nie będę więcej przynudzać i po prostu pokazuję, co mam :)

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Zajrzyjcie do Brises i Muci, żeby obejrzeć ich soczyście czerwone karteczki. Jaka cudna dzisiaj pogoda. I te puszyste obłoczki pędzące po niebieskiej autostradzie. Nic tylko leżeć na hamaku i się gapić.

6 komentarzy :

 1. karteczka jest piękna! baardzo mi się podoba :) a stempelek pokolorowałaś mistrzowsko!

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna karteczka!!! super pokolorowany stempelek (śliczny sam w sobie nawiasem mówiąc) i ciekawie wycięty napis, całość podoba mi się ogromnie!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna karteczka :)
  niedawno miałam zamówienie na czerwoną kartkę ślubną, mam ten stempelek, wykorzystywałam go już wiele razy, ale w czerwieni jakoś go nie widziałam, muszę zweryfikować swoje spojrzenie na kolorystykę kartek ślubnych :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. I Twoja karteczka piękniasta jest! I jak pasuje do ślubnych klimatów...

  OdpowiedzUsuń
 5. Już miałam napisać "piękna karteczka" ale nie chcę się powtarzać więc tylko sobie westchnę... cuuudna :)

  OdpowiedzUsuń