22.07.2009

Skrapowy skrapnotes

Wczoraj w bólach został ukończony skrapnotes. Coś mi ostatnio nie idzie skrapowanie. W każdym razie powstał z myślą o mnie samej. Bo kto to widział, żeby skraperka robiła swoje notatki w brzydkim zeszycie? Dlatego zakupiłam stosowny kołonotatnik i przerobiłam go na własne potrzeby. W środku znajdą się ścinki papierów z nazwą firmy, wymiary i mapki kartek, które zrobiłam, trochę kosztorysów, stemple (na razie ciężko się w nich pogubić, bo za dużo ich nie mam ale liczę na rozwinięcie kolekcji) i skrapowe zamysły na najbliższy czas.
Sam skrapnotes ma typowe wymiary zeszytowe. Okładki ściągałam ze sprężyn, żeby je ozdobić, co później zemściło się przy ich wsadzaniu z powrotem na miejsce. Przód i tył różnią się od siebie, ale starałam się zachować podobny styl. Na froncie drzewko przyszyte z filcu, zakupionego ostatnio w empiku. Miło się z nim pracuje, łatwo wycina i szyje. Koraliki - jabłuszka również epikowe, drewniane. Sówka własnego pomysłu (chyba bardziej przypomina sowę niż ta na poprzedniej karce:) ale pewnie i tak podobna do wielu innych. Wstyd się przyznać ale popełniłam błąd przy robieniu tyłu :/ Miejsce na dziurki na sprężyny zostawiłam po lewej stronie tak jak na froncie i musiałam kombinować. Nie pomyślałam, ze tył powinien być lustrzanym odbiciem. Przy następnym notesie na pewno zapamiętam :)
A to już sam notes.

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us


5 komentarzy :

 1. O mój Boże! Moriony! Ja BŁAGAM Cię o taki! Po prostu błagam! Ja też coś dla Ciebie zrobię, tylko powiedz czy coś Ci się podoba.. :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Mucia, mogę taki skrapnąć ale nie mam juz tego papieru w paski i kropeczki. Albo poczekasz jakis czas jak będę znowu zamawiać albo jakimś innym zastąpię ale wtedy może się leciutko zmienić koncepcja. No i daj mi czas bo moje dziecko nie lubi współpracować ze skrapującymi. A ja sobie przejrzę twojego bloga i coś wybiorę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Już wiem, też bym chciała notes. Jakiś specjalnie dla mnie wymyślony z napisem Notes po prostu :) Takie ładne robisz te notesy. Taki bez zakładek na codzienne zapiski. Co ty na to? Czy zakładki dla Ciebie też maja być z takimi podpisami jak u mnie? Czy wolisz jakies inne kategorie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Swietny notes!
  a ta sowa!!!

  OdpowiedzUsuń