20.08.2018

LO "Mój ulubiony nurek" | LO "My fav diver"

Jeśli śledzicie mnie na Instagramie to pewnie już wiecie, że niedawno dołączyłam do DT Pink and Paper Shop. To sklep z siedzibą w Słoweni, który sprzedaje same moje ulubione kolekcje. Wysyłają szybko do całej Europy więc jeżeli szukacie nowych kolekcji American Crafts, Pink Paislee czy Crate Paper - to będzie idealne miejsce. I nie ma ryzyka, ze paczka trafi na cło :)
W sierpniu mam przyjemność pracować z kolekcją "Santorini" od Primy, wymieszaną z różnymi papierami od Crate Paper. Na mój pierwszy post stworzyłam takie LO z moim ulubionym przełtwonurkiem. Wykorzystałam również plik do Silhouette Cameo od The Cut Shoppe.

If You follow me on Instagram, you probably know I recently joined Pink and Paper Shop DT. This great shop is from Slovenia and they carry all the pretty stuff I like. They ship fast all over the Europe so if you are looking for new AC, Crate Paper or Pink Paislee collections - this is a perfect spot for you. And there is no risk of duty fees :) 
In August I have a pleasure to work with Prima "Santorini" collection mixed with some papers from Crate Paper. I decided to make a layout for my first post with my fav diver. I also used a cut file from The Cut Shoppe.

1 komentarz :

  1. The wavy cut file over stripes is so unexpected and fresh -- I love it!

    OdpowiedzUsuń