19.08.2018

LO "Bonifacio" - Summer Scrapin' YouTube Hop


Witajcie. Dzisiaj chcę Was zaprosić na mój kanał na YT, gdzie biorę udział w letnim projekcie organizowanym przez Audrey Yeager. Audrey wypuszcza w świat letnie wideo przez 21 dni lata i każdego dnia zaprasza innego gościa lub dwóch. Jedyną zasadą obowiązującą podczas tego hopu jest użycie letnich zdjęć. Ja mam przyjemność dołączyć do niej dnia 15 z takim bardzo kolorowym i zwariowanym LO z 11!!!! zdjęciami. A co :) Oskrapowałam naszą wycieczkę do przepięknego Bonifacio, które odwiedziliśmy będąc w tym roku na Korsyce. Użyłam cudnej kolekcji "Pick me up" od Paige Evans i jednego z jej plików z Silhouette Design Store. YT hop trwa już od kilku tygodni, więc jeżeli szukacie inspiracji na wykorzystanie waszych letnich zdjęć, będzie to na pewno kopalnia pomysłów. Wpadnijcie na kanał Audrey, bo na prawdę warto.

Hello. Today I want to invite you on my YouTube channel, where I am participating in cool summer project hosted by Audrey Yeager called Summer Scrapin' 2018. Audrey is releasing 21 videos to celebrate summer and each day she is having some guest joining her. The only rule is to use summer photo. I have a pleasure to a guest at day 15 with this very colorful and crazy LO with 11!!!! photos. I scrapped pictures from our trip do beautiful Bonifacio we visited during our vacation at Corsica. I used pretty "Pick me up" collection by Paige Evans and one of her cut files from Silhouette Design Store. YT hop started few weeks ago, so if you are looking for some ideas to go with summer pictures, this will be a goldmine for sure. I recommend you to visit Audrey's YT channel as she is a very talented and inspiring scrapbooker.A to mój LO. Listy użytych materiałów szukajcie na końcu posta.

And this is my LO. Search for the list of supplies at the end of this post.
Supplies:
__________________________
This post contains affiliate links. If you use them to purchase the products I will earn small commission with no additional costs for you.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz