31.03.2016

Album "Niemcy 2014" / Album "Germany 2014"

Hej. Dzisiaj chcę Wam pokazać kolejny projekt z cyklu nadrabiania zaległości w dokumentowaniu naszych wakacyjnych wyjazdów. Tym razem wybrałam nasz tygodniowy wyjazd do Niemiec. Zdjęcia czekały wydrukowane już od dłuższego czasu, tylko jakoś weny mi brakowało. Wena w końcu przybyła więc wystarczyło ułatwić sobie pracę sięgając po gotowy album z koszulkami z Family Portraits i praca od razu stała się przyjemniejsza :) Album ma wymiary 6*8 cala i wypełniony jest zdjęciami i innymi pamiątkami z naszych wakacji.

Hello. Today I want to show You another project with our vacation photos. I was little behind with documenting our travels and I decided it's time to change it. I am trying to make an album every month. This time I chose our vacation in Germany. I had pictures printed more than year ago but somehow I didn't have an idea what to do with them. My mojo came unexpectedly and I decided to use handbook album and pocket page protectors from Family Portraits to make my work easier and faster. My album is 6*8 inches and it's filled with photos and keepsakes.

Podobny album wraz z innymi projektami wykonamy podczas weekendowych warsztatów Happy Place, które odbędą się już 15 kwietnia w Górach Świętokrzyskich. Na zapisy nie zostało już dużo czasu a mam jeszcze dwa wolne miejsca :)
Szczegóły po kliknięciu w banerek.


Przygotowałam dla Was wideo, w którym pokazuję cały album. Mówię w nim po angielsku ale nawet jeśli nie znacie tego języka możecie sobie po prostu obejrzeć wszystkie strony.

I also have a walkthrough video for You. Album is too big to show every page on the photos.


I jeszcze kilka fotek albumu (no dobra, może kilkanaście... ;) )

And few pictures of my album (or even more than a few... ;) )

1 komentarz :