11.08.2015

LO "Zjedzmy coś" / LO "Let's eat"

Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć historię o naszej młodszej córce Mai i jej zamiłowaniu do jedzenia. Nie to, żeby grzeszyła apetytem. Obiady to zawsze ciężki czas dla mnie. Jednak jak tylko przekroczymy próg domu wychodząc na spacer lub jadąc gdzieś dalej, Maja staje się wilczo głodna. Tym samym większość naszych wycieczek przeradza się w polowanie na jedzenie. Większość popularnych wycieczkowych miejscówek oferuje mnogość bud z fast foodami, cuksami, popcornami i Maja ma ochotę na każdą jedną rzecz. I to niezależnie od tego, czy odeszliśmy kilkadziesiąt metrów od domu czy jesteśmy w jakimś wypasionym miejscu, Maję interesuje tylko jedzenie. W maju byliśmy na wakacjach w Holandii, zwiedzając wiele atrakcyjnych miejsc, w tym Amsterdam z jego pięknymi kanałami i muzeami. Maja trwała niewzruszona tramwajami wodnymi i możliwością jazdy w piętrowym autobusie, o muzeach nie wspomnę. Za to natychmiastową euforię i ekscytację wywołało złote logo z literką "M".
Jakiś czas temu, sortując zdjęcia z wakacji, zauważyłam szereg fotek z jedzącą Mają i tak narodził się pomysł na ten layout.
Tło wycięłam maszynką Cameo korzystając z pliku "I see chevrons" z Cut Shoppe. Wykorzystałam papiery i dodatki z Cocoa Vanilla Studio.

Today I want to tell You a story about my younger daughter and her love for food. It’s not that she eats a lot. Dinners are always a tough time for me. But right after we leave home, she becomes mad hungry. Most of our trips last year are mostly a food hunting. Every popular places usually offer a lot of fast foods, sweets and Maja always want them all. No matter where we are, on a walk in our neighborhood or somewhere far away from home, all she wants is food. We were in Holland in may visiting Amsterdam with it’s beautiful canals and museums, and she was most excited when she noticed Mc Donald’s…
While I was sorting photos from our journey I noticed how many pictures I took with Maja eating something. It was a great memory to preserve it on a layout :)
I used my Cameo to cut “I see chevrons” cut file from Cut Shoppe. I also used papers and embellishments from Cocoa Vanilla Studio.


1 komentarz :