09.07.2015

Insta album "2 urodziny" / Insta album "2nd birthday"

Witajcie :) Dzisiaj chciałam Wam pokazać mój drugi w historii insta album. Świetnie mi się pracuje z tą formą i mam już kilka pomysłów na kolejne. Ale na razie prezentuję Wam albumik z urodzinowego przyjęcia. W marcu świętowaliśmy drugie urodziny Mai i Kuby. Były torty, prezenty i fotobudka. Wszystko to uwiecznił mój mężulo więc było w czym przebierać wybierając fotki. Albumik wyszedł grubaśny. Żeby ułatwić sobie pracę, wybrałam kilka arkuszy papierów ze Studia Tekurek w czerwieni i czerni. Nie musiałam więc co chwilę grzebać w pudle z papierami. Imprezowy charakter albumu podkreślają cekiny i dodatek złota. Świetnie przypasowały mi dodatki z kolekcji "Confetti" od Crate Paper.

Hello :) Today I want to show You my second ever insta album. I love working with this form and I have few more ideas for the next albums. But for now I want to present You this cute insta album with pictures from maja i Kuba birtday party. We had a double birthday in march with cakes, presents and photo booth. My hubby took lot of great photos and album turned out pretty thick. I had a lot of pictures and I wanted to make my job easier so I picked few papers in red and black from Studio Tekturek. I didn't have to dig in my paper box during my creative process. I added sequins and gold accents to highlight the party theme. I chose embellishments from "Confetti" collecion from Crate Paper.

Czeka Was teraz spora porcja zdjęć bo album ma mnóstwo stron. Jeśli chcecie obejrzeć je wszystkie, kliknijcie w filmik na końcu posta :)

Now I have a lot of pictures to show You because it's really thick mini. If You want to watch all the pages, click "play" and watch the video at the end of this post.
4 komentarze :

 1. Świetny jest! Faktycznie to całkiem ciekawa forma, a u Ciebie genialnie wykorzystana, super każda stronka ozdobiona, co na takiej małej powierzchni nie jest znowu takie łatwe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny!!! Nie zliczę ile wpatrywałam się w każde zdjęcie wyszukując coraz to nowych detali. Super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow ale fantastyczna pamiątka :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne, rewelacja....pozdrawiam ciepluteńko...

  OdpowiedzUsuń