09.04.2015

LO "Codziennie bądź niesamowita" / LO "Everyday just be awesome"

W kwietniu mam przyjemność gościć na blogu Family Portraits. Jeśli jeszcze nie znacie tego miejsca a lubicie dokumentować życie Waszej rodziny, koniecznie tam zajrzyjcie. Co miesiąc do pracy mobilizują ciekawe zadania i tematy a wszystko to okraszone jest plikami do wydruku i wycinania idealnie pasującymi do zadanych tematów. Jeśli chcecie dołączyć, to Facebooku istnieje specjalna grupa Family Portaits.
Dzisiaj chciałam Wam zaprezentować mój pierwszy layout stworzony z kwietniowymi plikami. Tematem przewodnim tego miesiąca jest świętowanie zarówno tych wielkich spraw jak i małych codziennych przyziemności. 
Większość swoich projektów rozpoczynam od wybrania zdjęcia. Dopiero później zastanawiam się w co je oprawić. Z tym layoutem było inaczej. Wena przyszła "od zaplecza", kiedy zobaczyłam pliki z dniami tygodnia. Od razu w mojej głowie pojawił się pomysł na gotowy projekt. Wyszukałam swoje zabawne selfie i dorzuciłam pozytywną myśl do zapamiętania na co dzień.  Moje wycinanki wycięłam w białym papierze a następnie pokolorowałam je ekolinami na różne pastelowe kolory. Dorzuciłam kilka dodatków i LO było gotowe.

In april I have a pleasure to be a guest designer at Family Portraits blog. If You do not know this place yet and You like to document everyday life of Your family You should definetelly check this blog out. Every month there is a theme and some challenges with corresponding digital files. All this to inspire You and help to document important moments regularly. You can join Family Portraits on Facebook too.
Today I want to show You my first layout created with april cut files. The main theme is celebrating. Celebrating spring, easter and little moments of daily routine.
I usually start my projects with printed photos and then I look for some ideas how to frame them. Most of the time I even have a proper title in my head. But this time the mojo came from "backstage". When I saw all the Cat File new files I had a revelation. I wanted to use days of the week along with some funny selfie creating something for me, with possitive thought to remebmer every single day.
I cut the files in white cardstock and then I colour them with ecolines. I arranged the rectangles with photo and title and created a grid. Few embellishments and layout was ready.


1 komentarz :