24.11.2014

LO "W górę" / LO "Up up & away"

Studio Tekturek jest sponsorem listopadowych wyzwań na bardzo ciekawym CSI: Color Stories Inspiration. Nie jest to typowy blog, bardziej cała społeczność a wyzwania pojawiają się bardzo często i zawsze czekają na Was nagrody. Same wyzwania są "skomplikowane" - jest paleta kolorystyczna, jest obrazek do zainspirowania się ale i są również podpowiedzi co do tematu i użytych elementów oraz tematu i formy jurnalingu. Przyznaję, że pierwszy raz podjęłam się tych wyzwań i była to niezła gimnastyka skrapowej kreatywności :) Pierwszy przypadek z jakim się zmierzyłam wygląda następująco:

Studio Tekturek is one of the sponsors of november challenges at CSI: Colors Stories Inspiration. It's not a typical challenge blod, more like a community with a lot of challenges and prizes. Challenges are not typical either. They have color palette, picture to be inspired, clues about a theme of the layout and used elements. I admitt that it was my first time with CSI and it was a big gimnastic for my creativity. My first case looks like that:

http://csicolorstoriesinspiration.ning.com/forum/topics/special-scrap365http-scrap365-blogspot-com-case-file-no-s365-9-ca


A to moje LO, wykonane oczywiście z papierów Studia Tekturek. 

This is my Lo created with Studio Tekturek papers.
Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza