25.11.2014

LO "Skupienie" / LO "Focus"

To moje drugie LO dla CSI ze Studiem Tekturek. O całej akcji pisałam w poprzednim poście. Tym razem oprócz wytycznych ze sprawy obowiązywała jeszcze mapka :) Tak wygląda przypadek: 

This is my second LO for CSI. I wrote about CSI and Studio Tekturek in my last post. This time Case file came with a sketch.


I mój Pirat wpatrujący się w przysmaka / And my Pirat staring up at dog treats3 komentarze :

 1. Przepiękna praca! Świetnie wykorzystałaś mapkę :) Dla mnie te wyzwania to jakiś kosmos - przeraża mnie ilość wytycznych :D Słodkiego masz psiaka, to Beagle prawda? :) kiedyś "chorowałam" na tę rasę :) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Dla mnie te wyzwania, pomimo dwóch popełnionych, to też kosmos. Powiem szczerze, że zbyt duża liczba wytycznych odbiera część zabawy. Spróbowałam i już wiem, że to nie dla mnie. A psiak to beagle. Słodki jest jak o jedzenie żebrze :D Poza tym to szatan. Rasa to bardzo fajna ale i bardzo specyficzna. Trzeba mieć duzo cierpliwości i na prawdę wiedzieć co sobie człowiek do domu bierze. A że psy mordki mają urocze to wielu ludzi bierze je z tego powodu a później dopiero wychodzi szydło z worka. Od razu przyznaję, że znałam tylko pół prawdy :) i wmawiałam sobie, że dobre prowadzenie i z bigla uczyni przykładnego psa...

   Usuń
 2. i like the colours and the dog !!! great !!!

  OdpowiedzUsuń