02.07.2013

LO "Dziwak? Nie! Edycja limitowana" / LO "Weird? No! I am limited edition"

Dzisiejsze LO to moje pierwsze, najpierwsiejsze zmaganie z paletą kolorystyczną. Uwielbiam korzystać z mapek ale do narzuconej kolorystyki podchodziłam jak do jeża. Kilka dni temu trafiłam na najnowsze wyzwanie The Color Room, gdzie bardzo zainspirowała mnie mapka. Postanowiłam zmierzyć się ze swoim ograniczeniem i podjęłam również walkę z paletą. Przekopałam swoje papiery, wydrukowałam zdjęcia i praca zrobiła się w mig. Okazuje się, że palety to świetna zabawa a ja po raz kolejny przekonałam się, że warto się przełamać.
Mam jeszcze pewien plan. Jako, że jak widzicie, na blogu zachodzą zmiany (jeszcze o tym pogadamy) postanowiłam, że w każdym (albo w większości) poście uraczę Was jakąś ciekawostką dotyczącą pracy. Mam nadzieję, że spodoba Wam się mój pomysł. A ciekawostka na dzisiaj następująca: 

Kółko w prawym dolnym rogu z napisem "Perfect Day" nie było w pierwotnej kompozycji. Był tam kleks z białej farby, który okazał się być małym koszmarkiem. Cóż było czynić? Trzeba było zasłonić :)

Today's layout is my very first struggle with color palette. I love creating with sketches but I always thought that I can't work with only few colours. Few days ago I found new challange in The Color Room. I was inspired by the sketch and I decided to pick up the gauntlet and use a color palette too. I digged through my papers, found matching one's and printed the photos. Creation process was very fast and funny and, once again, I found out that it is worth to overcome the boundaries. 
And one more thing. As You can see my blog in in "MAKEOVER" mode (we will talk about it later), and I decided to share with You in every post (or almost every) some curious facts about my work. I hope You will like my idea. And curious fact for today:

Circle in the right bottom corner with "Perfect Day" writing wasn't oryginally in my project. First, I made splash of white paint but it looked awfull and the only way to fix it was to cover it :) photo P7016798_zpsce754cb9.jpg


 photo P7016803_zpse74fcefd.jpg

 photo P7016829_zps57fe41f7.jpg

 photo P7016835_zpsce4e6f7f.jpg

 photo P7016833_zps15b9e921.jpg

14 komentarzy :

 1. rewelacyjny jest!
  to połączenie kolorystyczne jest cudne, chyba sama się skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha ha, świetny LO! I ten cytat:) No i lifting na blogu super:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super adorable page! I love the colors, the design...well done!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny scrap - miny wymiatają a kolory boooskie :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, very beautiful take on both sketch ánd palette. Hope you do come over more often to the Color room to play with us :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawostka - boska! Palety kolorystyczne - uwielbiam! I twój scrap również :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Absolutely LOVE this! Love what you did with the Palette and the sketch! Thanks for sharing, and playing with us for #153!

  OdpowiedzUsuń
 8. Beautiful page. I love the little details you put into you page.

  OdpowiedzUsuń