12.02.2012

Warsztaty albumowe - dogrywka

Chciałam Was zaprosić na jeszcze jedne moje warsztaty, które odbędą się 3 marca. Będą to ponownie warsztaty z podstaw tworzenia albumów z rozszerzeniem dla uczestników pierwszych warsztatów albumowych. Szczegóły w tekście poniżej. Poza tym ciągle trwają zapisy na moje warsztaty z tworzenia Retro pudełka na przepisy.

Podczas warsztatów nauczymy się, jak wykonać prosty mini album. Podpowiem Wam od czego zacząć pracę, jak dobierać zdjęcia i kompozycję całego albumu. Zaczniemy od baz, sposobu ich oklejania, poprzez dodatki i techniki przydatne przy pracy, na spinaniu całej pracy kończąc. Podczas warsztatów stworzymy albumik w formacie 15*15 cm składający się z czterech kart, zawierający Wasze własne zdjęcia. Albumiki te będą oczywiście Waszą własnością i możecie je po spotkaniu zabrać do domu. Zdobyta wiedza pozwoli Wam, unikając wielu błędów, zwłaszcza technicznych, na kolejne eksperymenty z albumami w różnych kształtach i rozmiarach. Dla osób, które gościły na pierwszych warsztatach albumowych i chciałyby jeszcze raz zmierzyć się z albumem, proponuję wykonanie albumu w formacie 10*15 o nieco innym układzie – zdjęcie 10*15 cm zajmujące całą stronę i kompozycja z napisem na stronie sąsiadującej. Album ten będzie miał 6 kart i pomieści 5 zdjęć.

Cena zawiera:
- wszystkie niezbędne do wykonania albumu materiały: bazy, papier, dodatki i media
- oraz dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi: maszynki wycinającej, bindownicy, nagrzewnicy, itd.

Na warsztaty należy przynieść własne zdjęcia w formacie nie większym niż 9*13 cm (mogą być zdjęcia mniejsze, na przykład połówki 9*13). Zdjęcia powinny być w zbliżonych barwach, najlepiej z jednej sesji zdjęciowej lub po prostu czarno - białe lub w kolorze sepii. Ilość zdjęć, jaka zmieści się w albumie to 6 sztuk 9*13 cm. Mogą Państwo przynieść więcej zdjęć a ja pomogę w dokonaniu selekcji. 
Jeżeli uczestnicy biorący udział w warsztatach po raz drugi, chcą wykonać inny album niż na pierwszych warsztatach, powinni przynieść 5 zdjęć w formacie 10*15, tak, żeby zdjęcie zajęło całą stronę albumu. Wytyczne do do kolorów zdjęć takie same jak przy pierwszych warsztatach.

Termin: 3 marzec, godz. 10:00
Koszt warsztatów: 100 zł / os
Czas trwania: 7 godzin
Ilość miejsc: min. 5 osób, max. 10 osób.

Zapisy: anna.komenda@gmail.com lub 604-54-88-91 

Lokalizacja: Warszawa 

Warsztaty organizowane są w przepięknym wnętrzu ScrapStudia:


Będziemy pracować na papierach marki CraftHouse, jak również na innych produktach tego sklepu (m.in. maski i stemple). 


W pracy pomogą nam również najnowsze wzory taśm ze sklepiku Dekoracyjna Taśma:


1 komentarz :

  1. Witaj. Uprzemie donoszę, iż liftowałam Twoje Lo ;o) o Tu http://madzik-scrapuje.blogspot.com/2012/02/as8.html
    Zapraszam ;o)

    OdpowiedzUsuń