17.12.2011

Retro przepiśniki / Retro notebooks for recipes

Lubię robić wszelakie notesy. Te dwa powstały w przypływie weny na styl retro / vintage. Z retro kojarzy mi się krateczka i kuchenne motywy a z vintage postarzenia i szarpania. Krateczek pełno znajdziecie w Galerii Rae :) Jeden notes jest formatu A5 a drugi, dużo mniejszy i skromniejszy, to A6. Późno już więc nie będę się rozwodzić nad nimi ;)

I like creating notebooks of all king. This two were made in retro / vintage style. Retro, for me, is checked patterns and kitchen motifs and vitage are olden edges. In You are looking for checks, try in Galeria Rae :) Checks in variety of sizes and colours :) One notebook is in A5 sizę and the second one, smaller and modest, in A6 size. It's late so just look on photos. Enough talking :)

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Dobranoc. Ja jutro wybieram się na warsztaty z artżurnalowania, prowadzone przez Czekoczynę :) Zazdrościcie?

Good night.

4 komentarze :

 1. Moriony to Moriony. Nie ważne czy grandżujesz czy vintyżujesz, czy robisz prace kolorowe - zawsze na odległość (no, nie za dużą bo nie mam dobrego zooma w oczach) poznałabym że to są Twoje prace. I niezmiennie każdych jestem fanką.
  Ooo na warsztaty się wybierasz, ho ho, fajnie, tylko uważaj bo słyszałam że ta Czekoczyna to oszust finansowy i straszny gbur.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiśniki świetne i co najważniejsze kolorowe! A najbardziej urzekła mnie ta plejada wstążeczek na sprężynach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ten z gruszką i jabłuszkiem jest cudny...w ogóle każdy Twój notes czy przepiśnik czy co tam tworzysz są piękne i takie optymistyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjne notesy!!!
  Jabco i grucha są boskie :))
  :*

  OdpowiedzUsuń