20.09.2010

Kartka z wróżką - tdz 9

Tradycyjnie, jak co miesiąc 20 - go, pojawiam się z kartką wyzwaniową. Tym razem zestaw komponowałam ja. Zaserwowałam jesienne kolory, chociaż lato jeszcze przez kilka dni trwa. Nie chce mi się rozwodzić nad kartką, więc napiszę tylko, że zgłaszam ją na wyzwanie w Diabelskim Młynie "Bajki".

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Stempelek nie należał od zestawu, ale jakoś mi tak idealnie pasował. Odbiłam do na skrappotkaniu od Vernon ;* Pomalowany jest Distresami.

Zobaczcie co zrobiły z mojego zestawu
- Mucia,
- Viva

- Brises
Buziaki.

10 komentarzy :

 1. świetna jest!!
  I jaki cudny stempelek do niej dobrałaś! Że już nie wspomnę o mistrzowskim pokolorowaniu go... :-) I Twoja kartka taka jasna i słoneczna, a mi ten zestaw od razu z jesienią się skojarzył i jakoś nijak nie chciała mi wyjść taka radosna...

  OdpowiedzUsuń
 2. stempelek rzeczywiście cudny a karteczka idealna na wyzwanie :)dziękujemy za udział w naszej zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne kolory złotej jesieni wyszły! A pokolorowanie tego stempelka niełatwe było, kontury niepozamykane, a wszystko takie delikatne! Rumieniec na policzku-miodzio! I skrzydełka... no piękności po prostu!

  OdpowiedzUsuń
 4. ale czaderski jest ten stempelek! jak zwykle każda kartka jest inna! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. sliczna kartka! stempelek cudny^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do zabawy: http://offcze-scrapcity.blogspot.com/2010/09/co-ja-lubie-no-co.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Prześliczna kartka, kolory jesienne ale takie niesamowicie pozytywnie nastrajające i świetnie pomalowany ten cudny stempel. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń