26.06.2010

LO Wiosna - moje pierwsze w życiu :)

Skoro już po zlocie to można pokazać, co się na ten zlot zrobiło. U mnie z pewnym opóźnieniem :D
Konkurs scrap.com.pl zmobilizował mnie do zrobienia swojego pierwszego LO'ska. I powiem Wam, że jestem zadowolona z efektu chociaż ciągle mam poczucie, że czegoś tam za mało :D Ale są trzy zdjęcia i trzy ćwieki. Kolory takie moje, żywe. Ale jak inaczej można oprawić taką czerwoną "biedroneczkę" na wiosennej łące?
Pochwalę się nieskromnie, ze nawet udało mi się wygrać wyróżnienie. Daleko do głównej nagrody ale zawsze coś jak na pierwszego skrapa. 
Skrap wykonany na tej mapce:

Image Hosted by ImageShack.us

Znalazłam ją kiedyś na tej stronie.
Od dzisiaj, zmotywowana i natchnięta zlotem, będę umieszczać materiałoznawstwo na dole posta w bardziej zorganizowanej formie. A teraz włala -moje dziecię w majowy weekend.

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

MATERIAŁOZNAWSTWO:
- papiery - Prima My mommy and Me, Crate Paper Season Spring, Season Love, Lillian Mellow ze Scrapart, Ilowescrap Owocówki, Bacis Grey Nook and Pantry z Craft4You, papier wizytówkowy;
- stemple - American Crafts Glee, Laughters, Bo Bunny Delilah z Craft4You, Polpomp journaling, Making Memories alfabet ze scrap.com.pl;
- ćwieki - Basic Grey, perła Latarnia Morska ze scrap.com.pl;
- dodatki - wstążka czerwona w kratę z pasmanterii, guziki z pasmanterii;
- preparaty - Cracle Accents, Glossy Accents, pudry do embossingu (Zing Leaf i Aqua, Ranger Rich Red, Distress Dries Marrigold), Copic Markers (stempelek sowa);
- tusze - brązowy i czarny Latarnia Morska, kolorowe Heyda;
- narzędzia - maszyna do szycia, nagrzewnica, Sizzix Big Shot i wykrojnik Spellbinders Labels One;
 I to by było na tyle. Ufff. Ale mi się zeszło z tym materiałoznawstwem. Coś czuję, że nie zawsze będę miała czas na takie wyczerpujące opisy :)

2 komentarze :

  1. sympatyczny i wiosenny skrap ze słodką modelką :) jest mega pozytywny i choć LO to dla mnie za duża forma ten bardzo mi się podoba.

    OdpowiedzUsuń