04.04.2010

Kartka z dwoma sercami w pudełku / Wyzwanie u Simona

Dzisiaj wybieramy się na ślub do znajomych więc miałam pretekst do zrobienia kartki w pudełku (skraperce nie godzi się kupować kartek :D ). Takie pudełko z szybką chodziło za mną już od dawna, kiedy obejrzałam kurs Brises na forum. Zamierzenie na kartkę było zupełnie inne niż efekt końcowy. Pomalowałam mój stempelek z dwoma jeżykami, postarzyłam go, ale jak przyszło do składania wszystkiego do kupy, nijak nie udało mi się go wcisnąć w kompozycję :) Powstałą lekko postarzona kartka, w sam raz na aktualne wyzwanie u Simona - It's so distressing
Użyłam papieru Victoriana ze scrap.com.pl i skrawków Romancy i Rivendel z Ilowescrap. Do tego wstążki i koronka, kilka guzików i papierowe różyczki z magdowa. Wszystko przeszyte na maszynie i postarzone nożyczkami i tuszem Distress. Stempelek z życzeniami z Polpompu, stempelek perfect day z jakiegoś zestawu GStudio, zembosowany na biało. I włala. 

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us
Dzisiaj mój kochany mąż zapowiedział, że w ramach prezentu na trzecią rocznicę ślubu zabierze mnie na CraftShow do Krakowa :D Mam nadzieję, że się nam uda dotrzeć.
Wesołych Świąt życzę wszystkim.

2 komentarze :

  1. WSPANIAŁE PRACE. JESTEM POD WRAŻENIEM BARW, PRECYZJI WYKONANIA, POMYSŁÓW, STARANNOŚCI. CUDA!!

    OdpowiedzUsuń