22.02.2010

Kartka z filcową babeczką (ICsketches#54)

Potrzebowałam karteczki na rocznicę ślubu dla teściów i zachciało mi się zmierzyć z jakąś mapką, bo nigdy jeszcze próbowałam robić nic pod mapkę. Połączyłam więc dwa w jednym. Skorzystałam z mapki nr 54 z ICSketchesImage Hosted by ImageShack.us

Chciałam również wykorzystać mojego nowiutkiego Big Shota, a że mam tylko dwa wykrojniki (małpę i babeczkę) to padło na babeczkę (małpa mogłaby się teściom nie spodobać). Wycięłam ją w filcu i jestem zachwycona możliwościami, jakie daje ta maszynka.
Z mapką pracowało mi się dobrze ale mam duże opory przed swobodniejszą interpretacją :)
Użyłam papierów Basic Grey Nook & Pantry (z małego zeszytu) i kawałka Victoriany ze scrap.com.pl. Trochę poszyłam, zembosowałam napis a na babeczkę naszyłam trochę perełek. W sumie wyszło prosto ale jestem zadowolona z efektu.
W środku jest kieszonka, w której wylądują bilety do teatru.

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Chciałam jeszcze podziękować Offcy - Kasi za liczne wyróżnienia, jakimi mnie obdarowała. Nie wklejam zdjęć, bo są dokładnie takie same jak te z poprzedniego posta z wyróżnieniami :) Nie to, żebym ich aż tyle dostawała, bo te są dopiero moje drugie albo trzecie. W każdym  razie nie przekazuję ich w konkretne ręce bo musiałabym wyróżnić co najmniej z 50 blogów :) Takie wyróżnienia sprawiają, że chce się tworzyć dalej.

7 komentarzy :

 1. swietna ta babeczka :) bardzo ladnie ci poszla interpreta ja tej mapki, a odstepstwa nie sa konieczne.. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jest świetna...słodka i smakowita :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Very cute card! I love the beads on the cupcake! Thanks for joining us at ICS!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! I Love this. Wonderful take on this weeks sketch. Your card is Stunning!! Thanks for joining us at ICS this week.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna jest! A już ta babeczka - dodatkowy urok! Dziękuję za udział w wyzwaniu ICS!

  OdpowiedzUsuń
 6. śliczna kartka, bardzo apetyczna:D wisienka zwraca szczególna uwage połyskliwością i jest tą tą dosłowną "dodatkową wisienką w torcie" :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Prześliczna! I te kolorki!!!

  OdpowiedzUsuń