26.09.2018

Świąteczne kartki i lampiony | Christmas cards and lanterns

Witajcie. Dzisiaj chcę Wam pokazać kilka projektów, które powstały ze świątecznej kolekcji wykrojników "A sweet christmas" od Spellbinders. Zostałam zaproszona do bycia gościnną projektantką więc święta w tym roku zawitały do mojej pracowni już pod koniec sierpnia. Przyznam się Wam, że ciężko było wczuć się w ten klimat, kiedy za oknem upały ale udało mi się pokonać niemoc i powstało kilka kartek, lampiony i dwa skrapy. Zaczynamy więc od kartek. Wszystkie trzy w podobnym stylu, z sylwetkami świątecznych scenek.

Hello. Today I want to share with you few projects made of "A sweet christmas" collection of dies from Spellbinders. I was asked to be a guest designer with this line so christmas came early to me this year. I must admit that it was hard to feel the christmas spirit with summer in full bloom outside my windows. Somehow I managed to dig into this theme and created few cards, lanterns and layouts. let's start with cards. All three in similar color palette with silhouettes of christmas scenes.
Moją drugą propozycją są świąteczne lampiony. Tutaj również wykorzystałam wykrojniki z sylwetkami. Mam też wideo z procesu tworzenia.

My second idea are those two lanterns. Once again I used silhouette dies so embellish them. I also have a process video how to make them.Supplies:

____________________________________
This post contains affiliate links. If you use them to purchase the products I will earn small commission with no additional costs for you.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz