07.04.2018

LO "Moje ulubione" | LO "My favs"

Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną - dołączyłam do DT Fancy Pants. Uwielbiam ich kolekcje od dawna więc taki team to dla mnie spełnienie marzeń.

Today I want to share with you some fabulous news - I joined Fancy Pants DT. I love their collections and I am over the moon happy to be a part of this team.


Dwie pierwsze kolekcje - "The bright side" i "Poolside" już do mnie dotarły i powstały pierwsze projekty. Nagrałam też wideo z odpakowywania kolekcji, więc możecie się im lepiej przyjrzeć.

I already got my two first collections - "The bright side" and "Poolside" - and made some projects. I also recorded an unboxing video if you are curious how do they look.Moim zadaniem na pierwszy projekt było przedstawienie się. Dlatego wybrałam serię śmiesznych selfie i dorzuciłam garść moich ulubionych rzeczy.My first assignment was to introduce myself in a form of layout. That's why I chose a series of funny selfies and I added a bunch of things I like.Supplies:


This description contains affiliate links. It means I get a small commission at no additional cost to you when products are purchased through links. 

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza