07.10.2017

Wrześniowy kit od Scrapbook Werkstatt | September kit from Scrapbook Werkstatt

Jest w Niemczech taki sklep z rzeczami do scrapbookingu co się nazywa Scrapbook Werkstatt i jest wypełniony najprzedniejszymi towarami i najnowszymi kolekcjami wielu amerykańkich firm. Jeśli jesteście fankami American crafts, Crate Paper czy Pink Paislee i zawsze ubolewacie, że w Polsce ciężko ich produkty dostać, to tam dostaniecie prawie wszystko. Co miesiąc są dodawane nowości - papiery i wszelakie dodatki. Wysyłają do Polski i nie musicie się martwić o opłaty celne. Jest to więc świetna alternatywa dla zakupów w USA, które choć tańsze jeśli chodzi o produkty to kosztują sporo ze względu na przesyłkę i opłaty.
Scrapbook Werkstatt oferuje też co miesiąc kity pełne dodatków i papierów z topowych kolekcji. Ja miałam okazję pobawić się wrześniowym kitem (który jest ciągle dostępny w sklepie) i stworzyłam pięć różnych layoutów.

There is a shop i Germany called Scrapbook Werkstatt and it carries all the new fantastic stuff from USA companies. If you are a fan of American Crafts, Crate Paper or Pink Paislee and you like buying all the stuff from the collection, you will get it there. They add new releases each month and they ship all over the Europe. 
Scrapbook Werkstatt also offers monthly kits filled with all new and gorgeous stuff. I had a pleasure to play with September kit (it's still available in the shop) and I made five layouts.


Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza