06.09.2017

Nadchodzące warsztaty

Witajcie. Ja wygrzewam jeszcze swoje stare kości na południu Francji ale zaraz po powrocie wkraczam ostro do warsztatowej akcji :) 

Już 16 września zapraszam Was do Scrapbooking Shopu w Warszawie przy ul. Bukowińskiej 12/4a na warsztaty z tworzenia akwarelowego łapacza snów.

Natomiast 30 września ja i moje warsztaty wybieramy się do Poznania na Ogólnopolskie Craft Party. Będę tam uczyć jak wykonać mixed mediowy layout. 

"Akwarelowy łapacz snów"
Podczas tych warsztatów wykonamy ramkę na bazie tamborka, przypominającą łapacz snów. Własnoręcznie namalujemy akwarelowe tło, które następnie ozdobimy kompozycją papierów, zdjęć i dodatków. Dodamy do tego również proste, własnoręcznie malowane akwarelami kwiaty. 
Pokażę Wam jak budować warstwy w tej dość mocno przestrzennej pracy. Opowiem o kompozycji, doborze kolorów i samych farbach akwarelowych. Stworzycie projekt w kolorach różu i turkusu, jednak intensywność barw będzie zależała od Waszych osobistych upodobań. 

Tamborek, na którym będziemy pracować ma średnicę 30 cm.Cena: 130zł
Godz.: 10:00
Zapisy: anna.komenda@gmail.com


"Kolorowy layout w pigułce"
Podczas moich warsztatów wykonamy layout potocznie zwany skrapem, czyli pracę w formacie 30*30 cm. Wykorzystamy biały papier i przy pomocy mediów stworzymy kolorowe tło, które posłuży nam za bazę kompozycji.

Opowiem Wam, jak budować kompozycję, tworzyć przestrzenne warstwy i jak wykańczać projekt. Poopowiadam Wam również, jakimi zasadami się kierować podczas tworzenia nie tylko tego jednego projektu. Podpowiem, jak sobie radzić z różnymi zdjęciami, zarówno kolorowymi jak i czarno - białymi, oraz dobieraniem do nich papierów i dodatków.
Będziemy pracować z mediami kolorowymi, które reagują z wodą takimi jaki Gelatos i pastele Prima. Opowiem Wam o ich właściwościach i ciekawych sposobach wykorzystania, odpowiem też na wszelkie Wasze pytania dotyczące tworzenia layoutów."


Godz: 9:30

Cena: 100 zł

Zapisy: anna.komenda@gmail.comBrak komentarzy :

Prześlij komentarz