13.08.2017

Nadchodzące warsztaty :)

Witajcie. Dzisiaj mam post informacyjny, który może zainteresować wszystkich tych, którzy marzą wprost o udziale w moich warstatacvh :)


We wrześniu będę miała okazję poprowadzić dwa różne warsztaty w dwóch różnych miejscach.16 września w sklepie Scrapbooking Shop w Warszawie poprowadzę warsztaty "Akwarelowy łapacz snów".Podczas tych warsztatów wykonamy ramkę na bazie tamborka, przypominającą łapacz snów. Własnoręcznie namalujemy akwarelowe tło, które następnie ozdobimy kompozycją papierów, zdjęć i dodatków. Dodamy do tego również proste, własnoręcznie malowane akwarelami kwiaty. 
Pokażę Wam jak budować warstwy w tej dość mocno przestrzennej pracy. Opowiem o kompozycji, doborze kolorów i samych farbach akwarelowych. Stworzycie projekt w kolorach różu i turkusu, jednak intensywność barw będzie zależała od Waszych osobistych upodobań. 
Tamborek, na którym będziemy pracować ma średnicę 30 cm.

Cena: 130zł
Zapisy: anna.komenda@gmail.com

Ilość miejsc: 6
30 września zawitam na Ogólnopolskie Craft Party do Poznania z moimi layoutowymi warsztatami "Kolorowy layout w pigułce".
Podczas moich warsztatów wykonamy layout potocznie zwany skrapem, czyli pracę w formacie 30*30 cm. Wykorzystamy biały papier i przy pomocy mediów stworzymy kolorowe tło, które posłuży nam za bazę kompozycji.
Opowiem Wam, jak budować kompozycję, tworzyć przestrzenne warstwy i jak wykańczać projekt. Poopowiadam Wam również, jakimi zasadami się kierować podczas tworzenia nie tylko tego jednego projektu. Podpowiem, jak sobie radzić z różnymi zdjęciami, zarówno kolorowymi jak i czarno - białymi, oraz dobieraniem do nich papierów i dodatków.
Będziemy pracować z mediami kolorowymi, które reagują z wodą takimi jaki Gelatos i pastele Prima. Opowiem Wam o ich właściwościach i ciekawych sposobach wykorzystania, odpowiem też na wszelkie Wasze pytania dotyczące tworzenia layoutów."


Zapisy:anna.komenda@gmail.com
Cena: 100 zł
Ilość miejsc: 10Brak komentarzy :

Prześlij komentarz