09.02.2017

Warsztaty

Witajcie. Dzisiaj mam dla Was garść informacji o warsztatach, które będę prowadzić w następujących miesiącach.

Już 25 lutego poprowadzę dwa małe warsztaty w Scrapbooking Shopie, przy ul. Bukowińskiej 12 lok. 4 w Warszawie.Zapraszam Was na warsztaty, podczas których wykonamy od podstaw uroczy przepiśnik w formacie A6. Pokażę Wam jak krok po kroku przygotować okładki notesu a następnie całość zbindujemy przy pomocy bindownicy Cinch. Na koniec ozdobimy nasz przepiśnik tekturowymi sztućcami, wstążkami.

Umiejętności nabyte podczas tych warsztatów będziecie mogli wykorzystać zarówno przy tworzeniu kolejnych notesów i przepiśników w dowolnym formacie jak i skrapowych albumów. Opowiem Wam jak okiełznać bindownicę, jakie bindownice są dostępne na rynku i na co zwracać uwagę przy jej zakupie.
Ilość miejsc na turę: 6
Cena: 60 zł

Zapisy: anna.komenda@gmail.com

Zapraszam Was na warsztaty, podczas których wykonamy uroczą ramkę na ścianę w formie tryptyku. Będzie trochę mediowania oraz układania kompozycji z kwiatów, zdjęć i dodatków. Będziemy pracować na ramkach ze sklejki łącząc je w jedną spójną całość. Gotowa ramka ma około 45 cm długości.
Ilość miejsc: 6
Cena: 100 zł

Zapisy: anna.komenda@gmail.com

Uczestnicy muszą przynieść ze sobą trzy zdjęcia w formacie nie większym niż 9*7 cm. W razie problemów z przygotowaniem zdjęć, śmiało piszcie na podany adres email.

________________________________________

A jeśli nie macie planów na weekend 24 - 26 marca to zapraszam Was na weekendowe warsztaty Happy Place. To już dziesiąta edycja!


Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym linkiem: www.happyplace-warsztaty.blogspot.com

To jeszcze nie wszystko :) Wkrótce wrócę z kolejnymi informacjami.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz