18.10.2016

LO "Ona" i "On" / LO "She" and "He"

Witajcie. Poniedziałki nie należą do moich ulubionych dni tygodnia. Stanowczo, bardziej wolę soboty :D Ale niestety tydzień ma aż sześć dni poza sobotą i jakoś trzeba go przeżyć, nie? Albo chociaż zapadać w krótki sen zimowy od poniedziałku do piątku. Niestety, cudów nie ma i trzeba się zmierzyć z okrutną rzeczywistością. Dzisiaj chcę Was pokazać bliźniacze layouty stworzone z przeróżnych produktów z Cocoa Vanilla Studio.
Obie strony mają ten sam układ. Różnią się paletą kolorów i użytymi przeze mnie kształtami. Użyłam zdjęć mojego i męża. Planowałam serię romantycznych selfie a wyszło to co zawsze. Ponieważ zabawa i tak byłą przednia postanowiłam podkreślić to bałaganiarskim stylem.
Jeśli podobają Ci się te layouty i chciałabyś się nauczyć jak taki wykonać, zapraszam na moje warsztaty "Layout w pigułce" podczas Art in Town w Warszawie, 19 listopada.To impreza dla pasjonatów rękodzieła, z targami i warsztatami. Więcej szczegółów możecie poznać tutaj. A informacje i zapisy na moje warsztaty pod adresem anna.komenda@gmail.com i na Facebooku. Podczas warsztatów będziecie ogli wybrać, czy chcecie stworzyć wersję dla Niej czy dla Niego.

Hello. Mondays are nor my favourite. I much prefer saturdays :D But You have to live through the whole week, right? Or sleep from monday till friday, like a bears during the winter. Saddly, no miracles in my life so I have to deal with cruel reality. I want to show You two twin layouts today created with various products from Cocoa Vanilla Studio.
Both pages has the same scheme, but I used different colors ans shapes. I also used a picture of me and my hubby. It supposed to be romantic selfie series... It didn't work out so I decided to add a color and mess to highlight the fun we had that day.4 komentarze :

  1. wow....so fantastic! I love your work. Really fun with a he and she page. Cool!!! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Love these so much. Def a scrapglift in my future, they make me so happy!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Oh these are amazing! What a fabulous idea!

    OdpowiedzUsuń