21.08.2016

Notes podróżnika "Toskania 2016" / Traveler's notebook "Toskania 2016"

Wakacje w Polsce już powoli się kończą ale ja lubię odwlekać przyjemności ;) więc na nasz wymarzony wyjazd wakacyjny wybieramy się dopiero za kilka dni. Czekają nas dwa bajeczne tygodnie w Toskanii. Nie chcę z naszego wyjazdu uronić nawet pół wspomnienia a atrakcji zaplanowaliśmy moc. Stworzyłam więc sobie notes podróżnika z ręcznie szytą okładką. Przygotowałam różne strony, w które będę na bieżąco wklejać zdjęcia, bilety i dodawać opisy (przynajmniej mam taką nadzieję :) ). Oprócz okładki, zrobiłam też sobie sam notes. Oczywiście można kupić puste gotowce ale mnie marzył się taki kolorowy. Wykorzystałam letnią kolekcję Cocoa Vanilla Studio - "Hello sunshine".
Jeśli jesteście ciekawi moich wrażeń i relacji - zapraszam na swój profil na Instagramie, który na pewno przeżyje oblężenie wakacyjnych fotek :)

Summer break is almost over here in Poland but I like to postpone my pleasures ;) so we are going for our vacation in few weeks. We are going to Tuscany for two fabulous weeks. I don't want to forget anything an we have planned a lot of trips and atractions. I made myself a traveller's notebook with a cover I sewed by myself. I prepared special pages ready to be filled with pictures, keepsakes and notes. You can buy empty traveller's notebooks but I decided to make my own because I wanted it to be colorful. I used summer line from Cocoa Vanilla Studio called "Hello sunshine".
If You want to see my Italian adventure, You can follow me on Instagram. I am going to fload it with our vacation pictures.4 komentarze :