06.04.2016

LO "Mały Picasso" / LO "Little Picasso"

Dzisiaj chcę Wam pokazać chłopięcy projekt - rzadkość na moim blogu jako, że jestem dumną mamą dwóch dziewczyn. Tym razem oprawiłam zdjęcia mojego siostrzeńca, który malował z wielkim poświęceniem :) dzięki czemu ciocia mogła pstryknąć parę uroczych fotek. Motyw dziecięcego, niesfornego malowania postanowiłam podkreślić motywem kolorowych kleksów. Jak zawsze z pomocą przyszło mi Cameo i po chwili miałam najróżniejsze kleksy do pokolorowania farbami.
Reszta to magia cudnej kolekcji "Totally rad" z Cocoa Vanilla. Ale powiem Wam, że idzie nowe od Cocoa Vanilla Studio. I będzie naprawdę pięknie. Ja już lada dzień będę mogła się tymi cudami pobawić a Wy jeszcze chwilę musicie poczekać na oficjalną premierę :) Ale zapewniam, że warto.

Today I want to show You boyish project - rare stuff on my blog as I am a proud mom of two girls. This time I framed pictures of my nephew. He was painting with a big commitment and i had a chance to take few lovely photos. I wanted to highlight a slopy nature of children's drawing and I had this idea of using splatters as a part of the background. My Cameo helped me and in few minutes I had variety ob blobs ready to be painted. Rest is all the contribution of "Totally rad" collection from Cocoa Vanilla Studio. And I must say You taht something new and wonderful is coming from CVS and I think You're gonna love it. I do and I will be able to play with new goodies very soon. Oficial release will be soon.1 komentarz :