07.12.2015

Mini album "Ciesz się życiem" / Mini album "Enjoy life"

Witajcie moi drodzy po małej przerwie. Wiem, że już prawie święta i zima za pasem ale ja jeszcze nie pokazałam Wam mojego jesiennego albumu. Przy okazji chcę się pochwalić, że dołączyłam do design teamu Family Portraits :) 

Hello my dear Followers alfer a short break. I know, it's almost christmas and winter is coming very soon but I still have a fall album to show You. I also want to share with You great news - I joined Family Portraits design team. Yay :)

Pierwszym projektem jaki stworzyłam dla FP jest własnie jesienny albumik. Tematem przewodnim listopada była "wdzięczność". Mój album jest o drobnych rzeczach, które sprawiają, że życie jest wielkie. W albumie zawarłam migawki z jednego z naszych jesiennych spacerów, podczas którego szukaliśmy jesieni. Pogoda nie była idealna ale spacer i tak był świetny.

My first project created for FP is fall mini album. It's all about gratitiude - the main theme of november. My album is about little things that all together make life big. I used pictures from one of ours fall walks. Weather wasn't perfect but we really enjoyed the walk.

Wykorzystałam gotowy segregator w rozmiarze 4*6. W środku użyłam kart do project life z różnych serii.

I used a 4*6 album and project life cards.
Ponieważ w albumie jest całe mnóstwo stron i zdjęć a ja nie chciałam Was zarzucać postem wypchanym dziesiątkami fotografii, przygotowałam pokaz slajdów, który przeprowadzi Was przez cały album.

I had so many pictures of all the pages in my album that the post would be a mile long :) I decided to prepare for You a slide show with album walkthrough. Enjoy.


Materials fro Family Portraits:


4 komentarze :