25.08.2015

LO "Arbuz" / LO "Watermelon"

Hej :) Ostatnio odczuwam zmęczenie ciężkimi, mediowymi pracami bogatymi w kwiaty i dodatki. Czuję miętę do lekkich, kolorowych kompozycji z dużą domieszką bieli. Dobrze mi z tym nowym zapotrzebowaniem. Może to kwestia lata? Coś jak moje zamiłowanie do sorbetów w letnie dni a lodów czekoladowych zimą :) W każdym razie pomęczę Was teraz trochę takimi właśnie pracami.
Dzisiaj chciałam Was poczęstować arbuzem :) Zachciało mi się lekkiego i świeżego skrapa a moja fotka z plastrem arbuza okazała się idealną inspiracją. Skorzystałam z mojego Silhouette Cameo i wycięłam sobie kawałek arbuza i napis a następnie pokolorowałam je akwarelami na mocne, neonowe, arbuzowe kolory. Na tło wybrałam jeden z monochromatycznych papierów z kolekcji "Sweet pie" od Studia Tekturek, żeby ładnie kontrastował z arbuzem. Zielone i czarno-białe ścinki papierów dopełniają kompozycji. 

Hello :) Lately I feel I am tired of heavy, mixed media projects rich in flowers and embellishments. I habe an urgent need to create light and colorful designs with a lot of white space. I feel good with it. Maybe it's connected with summer? Just like my addiction to sherbets during the summer and chocolate ice creams in winter? Anyway I am going to tire You with those kind of projects in the upcoming weeks :)
Today I want to treat You watermelon :) I had a desire to create some light and fresh design and my selfie with watermelon brought me an inspiration. I used my Silhouette Cameo and cut piece of watermelon and a title. Next I coloured them with watercolors using strong, neon colors. I chose a monochromatic paper from "Sweet pie" collection from Studio Tekturek as my background and green and black paper scraps to create a composition.
2 komentarze :

  1. Super. Świetny pomysł. I kolory morionkowe.

    OdpowiedzUsuń
  2. I understand exactly how you feel! This is fantastic - I LOVE it!

    OdpowiedzUsuń