09.10.2014

Relacja z weekendowych warsztatów Happy Place vol. 4 / Relation from weekend workshops Happy Place vol. 4

W miniony weekend miałam przyjemność po raz kolejny poprowadzić warsztaty Happy Place. To już czwarta edycja - rocznicowa. Dacie wiarę? Tym razem zgromadził się nas całkiem spory tłumek. Sala pękała w szwach a stoły uginały się od sterty przydasi. Zdobiliśmy blejtramy, stworzyliśmy wakacyjne albumy i kolorowe layouty i chciałam Wam to wszystko pokazać w fotorelacji.

Last weekend I had a pleasure to lead workshops during creative event Happy Place. It was fourth, anniversary edition of this event. Can You belive it? This time we had plenty of participiants. Tables were full of scrap goodies and creative mess. We made mixed media canvas, pocket album and colourful layout on white base. We had so much fun together and I wanted to show You some photos taken during the wekeend. We were working with gorgeus materials from Artworkshop - european retailer for brands such as American Crafts, Crate Paper and many, many others.

Cisza przed burzą - jedyna chwila kiedy widać powierzchnię stołu. Od tej chwili aż do niedzieli będzie trwała nieustająca walka o choćby skrawek powierzchni do pracy :D Na stołach kity z cudnymi materiałami z Artworkshop. Pracowałyśmy z kolekcjami "Open road" od Crate Paper i "Shimelle" z American Crafts. 


Zaczęłyśmy już w piątek wieczorem od tworzenia blejtramów. Było gessowanie, nakładanie przez maski, mgiełkowanie. Trudne wybory kompozycyjne i w dobieraniu kolorów :)


 
 

A to efekty Naszych zmagań:
Sobota była dniem albumowania. Stworzyłyśmy od podstaw kieszonkowy album na wakacyjne zdjęcia z kolekcji "Open road". Wszystkie dziewczyny dzielnie pracowały do późnych godzin wieczornych.


 

 

 
 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

A to piękne albumowe stadko :) Dziewczyny na prawdę się postarały. 
 
 

W niedzielę od rana pilnie tworzyłyśmy kolorowe layouty na białej bazie. Było i o kieliszkach i o kompozycji. Tym razem cięłyśmy kolekcję "Shimelle" i psikałyśmy cudnymi mgiełkami Heidi Swapp. 

 
 
 

A tak prezentują się gotowe prace:

 

 
 
I jeszcze na sam koniec kilka grupowych fotek :)
5 komentarzy :

 1. Wspaniałe prace stworzyłyście- cuda!

  OdpowiedzUsuń
 2. Achh - będę zbierać kaskę na następną edycję Happy Place - marzy mi się taka scrapowa odskocznia... A prace fantastyczne - najbardziej zachwycają mnie layouty - bardzo zdolne dziewczyny - bo prace są wspaniałe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ania - następny Happy Place dopiero po nowym roku więc czasu na mobilizację sporo :) a dziewczyny bardzo zdolne :) praca z nimi to była sama przyjemność

   Usuń
  2. dobrze wiedzieć że będzie:D to ja czekam na jakiś znak odnośnie terminu - bo tym razme chyba się skuszę... fajnie będzie razem potworzyć;P

   Usuń