29.08.2014

Warsztaty "Biala przestrzeń oswojona" podczas jesiennego Craftshow / My workshop "White space not so scarry"

Dzisiaj znowu przybywam do Was z informacją o kolejnych moich warsztatach. Tym razem chciałam Was zaprosić do Krakowa na jesienną edycję Craftshow, która odbędzie się 25 października. Będę miała ogromną przyjemność poprowadzić tam warsztaty z tworzenia LO "Biała przestrzeń oswojona".
Poniżej wszystkie informacje dotyczące warsztatów."Biała przestrzeń oswojona czyli kolorowe LO na białej bazie"


Podczas warsztatów wykonamy pracę 30*30 cm, zwaną potocznie skrapem lub LO (layout), używając białej bazy, która dla wielu skraperek wydaje się być przestrzenią nie do ujarzmienia. Będziemy delikatnie mediować, układać kompozycję z kolorowych skrawków papierów i różnorodnych dodatków aby na końcu otrzymać wesoły i kolorowy LO. Po tych warsztatach już nigdy nie pomyślicie patrząc na biały papier - co ja mam zrobić z tą przestrzenią?? Będziemy korzystać z mgiełek, masek i tuszy. Opowiem Wam również trochę o kompozycji i ogólnych zasadach tworzenia LO. Będziemy pracować ze wspaniałą kolekcją "Day Dreamer" American Crafts.
Sponsorem warsztatów jest Art Workshop.

www.artworkshop.pl

  Liczba uczestników - min. 6 - max. 12 

Czas trwania - 3 godziny
Koszt - 80 zł / osoba
Każdy uczestnik otrzyma wszystkie niezbędne materiały do wykonania LO oraz dostęp do niezbędnych narzędzi. Co ze sobą zabrać?  Uczestnicy proszeni są o przyniesienie jednego lub kilku zdjęć czarno - białych lub w pastelowych barwach na neutralnym tle. Zdjęcia nie powinny być duże. Polecany przeze mnie maksymalny format to 10*10 cm. Poszczególne zdjęcia mogą mieć różne wymiary. Oprócz zdjęć każdy uczestnik powinien posiadać nożyczki, ołówek, czarny pisak i linijkę. Mile widziany będzie również bloczek akrylowy do stemplowania, jednak nie jest on konieczny.
Zapisy i informacje: anna.komenda@gmail.com

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza