19.06.2014

Wintydżowy dzbanek / Vintage altered jug

Witajcie moi drodzy czytelnicy. Przygotowałam dla Was na dzisiaj coś fajnego do pokazania ale najpierw jeszcze kilka spraw organizacyjnych ;) Jeśli lubicie zaglądać na mojego bloga i chcielibyście nie przeoczyć żadnego posta to zapraszam Was serdecznie do polubienia mojej skrapowej strony na Facebooku. Żadnej prywaty - tylko skrapowe treści ;) Oprócz aktualności z bloga pokazuję tam również zajawki projektów, informuję o warsztatach i nowych tutorialach na moim kanale YouTube, do którego subskrypcji również serdecznie zachęcam. Możecie tam znaleźć 6 wideo tutoriali a dwa kolejne ukażą się zupełnie niedługo. Jeżeli korzystacie z Bloglovina to również i tam jestem. Wystarczy kliknąć tutaj. Jestem również na Instagramie, jeśli macie ochotę lepiej mnie poznać podglądając migawki z mojej codzienności wymieszane z prezentacją skrapowej twórczości. Szukajcie @moriony. Dosyć gadania. Pora na inspirację.

Czasem lubię sobie coś skrapnąć z odzysku nadając starym rzeczom nowy wygląd. Jakiś czas temu pokazywałam Wam dzbanuszek w pastelowych barwach, kipiący kwiatami. Prezentowałam również wtedy tutorial na to, jak ugryźć taki przedmiot. Dzisiaj chcę Wam pokazać jeszcze jeden dzbanek, który dostał drugą szansę. W przeciwieństwie do poprzedniego ten będzie służył do przechowywania. Myślę, że świetnie będzie się w nim prezentować zestaw przybrudzonych mediami pędzli. Tym razem postawiłam na złote brązy i beże, żeby nadać dzbankowi wintydżowy charakter.

Hello my dear followers. I prepared for You something a little bit different to show You but first I would like to tell You few things :) If You like my blog and my works I You don't want to miss any single post, I want to invite You on my scrap Facebook page. Nothing about my private, boring life - only scrapbooking stuff ;) I update it when I publish a post on my blog. I am also showing there some sneak peeks, informations about my classes, new video tutorials on my YouTube channel, which I also invite You to subscribe. You can find there 6 videos but two new will be revealed soon. If You like Bloglovin - I am there as well. Just click here. I am an Instagram addict too. You can follow me there if You wish to know me better by watching pieces of my life presented on photos. Search for @moriony. Enough talking, time for my inspiration.

I like altering things. New life for and old objects. Few weeks ago I showed You a spring pot full of flowers. I also presented You a step by step video, how to make it on Your own. Today I want to show You another aletered jug. This one do not have a lid and it can be used to store something. I think that bunch of brushes will look well in it. This time I made it in vintage style, using lot od golden brown.

Tak wyglądał dzbanek przed / This is how the jug looked like before:


A to już po tuningu / And after a tuning ;)

6 komentarzy :

 1. Teraz się chwalisz, jak ja zdążyłam 3 dni temu pozbyć się dzbanka?... :p Wspaniałe drugie życie mu nadałaś :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. I love this!! I'm going to look at the next junk sale i go to for a cup to alter just like this!! Awesome!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny dzbanek i tak naprawdę nie wiem czy odważyłabym się go używać, aby po prostu go nie zniszczyć. Na tą chwilę bardzo lubię używać dzbanka z https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowanie-potraw/kawa-i-herbata/dzbanki-i-imbryki/ bo nie dość, że jest świetnej jakości to jeszcze herbata z niego smakuje wyjątkowo dobrze.

  OdpowiedzUsuń