02.06.2014

LO "Dziewczyny chcą się zabawić" i nowe wyzwanie w Studio Tekturek / LO "Girls just wanna have fun" and new challenge at Studio Tekturek blog

Jeśli szukasz Wycinankowego Blog Hopu kliknij tutaj.
If You are here for Wycinanka Blog Hop click here.


Bardzo lubię skrapować zdjęcia "seryjne", wyglądające jak zrobione w foto budce. Praca z nimi jest zawsze bardzo zabawna, bo zazwyczaj przedstawiają wygłupy. Jakiś czas temu odkryłam program Retrica, który mam zainstalowany na moim telefonie. Jest genialny. Wykonuje seryjne zdjęcia w różnych układach i z różnym interwałem czasowym a do tego można od razu wybrać filtr. Jego podstawowa wersja jest darmowa. Szczerze polecam. 
Na dzisiejszym LO wykorzystałam takie właśnie Retricowe fotki z Lotką, trzaśnięte podczas ostatnich warsztatów Happy Place. Kolory na layoucie pochodzą z najnowszego wyzwania na blogu Studio Tekturek. Wykorzystałam tutaj skrawki kolekcji "Sweet memories" i "One way ticket". Kilka dni temu dotarły do mnie nowości ze ST i powiem Wam że zakochałam się w dziewczyńskiej kolekcji "Hey kiddo". Mam już kilka pomysłów na layouty z jej użyciem i na pewno niedługo Was nimi uraczę :)

I really like scrapping serial photos, like ones from photo booth. Working with them is always fun, because usually those photos are silly and crazy. While ago I discovered Retrica, application for my iPhone, dedicated to shoot serial photos in many combinations and different time intervals. And, what's even greater, You can choose from many filters. It's free do download.
I used one of the Retrica photos with Lotta on my newest layout. Photo was taken during the creative weekend "Happy place". I was inspired by color combo from the brand new color challenge on Studio Tekturek blog. I used paper scraps from "Sweet memories" and "One way ticket" collections. Few day ago I got my parcel with two new collections and I must tell You that I am in love with girlish "Hey kiddo". I have few ideas for layouts with this collection so stay tuned ;)

To najnowsze wyzwanie: / This is the color palette:


A to mój LO / And this is my LO

3 komentarze :