06.06.2013

Lemonade zaprasza na Zlot (i ja też :) )

Ja na Zlocie będę obowiązkowo i już po nocach mi się śni, że Was uściskuję i plotkuję. A dodatkowo, będę też prowadzić MAKE & TAKE dla Lemonade. Szczegóły poniżej:
 
Przygotowaliśmy dla Was dwie propozycje zajęć z naszymi projektantkami.
Warsztaty są bezpłatne, a w każdych warsztatach może wziąć udział 10 osób.Warsztaty odbędą się w oddzielnej sali także będzie okazja poscrapować w ciszy i spokoju, a nasze projektantki chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania :)

Oto co dla Was przygotowały dziewczyny:

godz. 10-11.30 OLIWIAEN
Wszystko, co chcieliście wiedzieć o embossingu na gorąco! Na naszym make & take między 10 a 11.30 zapoznamy się z różnymi rodzajami pudrów do embossingu, wypróbujemy kilka technik, a na koniec wykonamy tagi z wykorzystaniem tej wiedzy :-) Gotowe prace uczestnicy pokazu zabierają ze sobą.

godz. 11.30-13 MORIONY
Stemplowe szaleństwo w Twoim Smash'u czyli proste motywy i odrobina przypadku :-) W drugiej części make&take, wykonamy radosną i kolorową stronę w bałaganiarskim stylu z Waszymi osobistymi pamiątkami, biletami, znaleziskami i skarbami.
Uczestniczki proszone są o przyniesienie własnych podstawowych narzędzi i jakiegoś osobistego drobiazgu do oskrapowania w Smash'u oraz samego Smasha. Dla uczestniczek nieposiadających Smash'a przygotowane zostaną pojedyncze strony, idealne do późniejszego wklejenia.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadły Wam do gustu... jesteście chętni? W takim razie szybko wysyłajcie do nas mail'a ze zgłoszeniem na wybrane ( tylko jedne ) mini-warsztaty.
Mail'e prosimy wysyłać na adres dt@lemonadestamps.com - w tytule wpiszcie pseudonim projektantki , z którą chcielibyście popracować. W treści wiadomości wpiszcie swoje imię i nazwisko. Udział w make&take weźmie pierwszych 10 osób, które się zgłoszą na wybrane zajęcia.

Uczestnictwo w warsztatach potwierdzimy mail'em zwrotnym!

UWAGA! Każdy uczestnik proszony jest o wzięcie ze sobą podstawowych materiałów: nożyczki, linijka, ołówek, czarny cienkopis, klej, bloczek akrylowy ( dodatkowo można wziąć nożyk, matę do cięcia )

3 komentarze :