05.01.2013

LO "Gwiazdy" / LO "Celebrities

Zdjęcie Gabrysi i Eryka czekało na oskrapowanie dość długo, pomimo tego, że już w chwili robienia miałam na nie pomysł. Ostatecznie trafiło na LO. Tytuł jak najbardziej odzwierciedla moje skojarzenia ze "śmietanką towarzyską" na ściance i chwili dla reporterów. Dodam jeszcze, że uposażenie zostało założone poza matczyną jurysdykcją. Mnie pozostało jedynie cykać fotki :)
Z pomocą przy kompozycji przyszły mi Wycinankowe tekturki, głównie gwiazdki, z których zrobiłam girlandę. Użyłam również małych, super słodkich guziczków, w których jestem ostatnio zakochana. Znalazło się też miejsce dla stempelka z najnowszej kolekcji.

Today I want to show You layout with my daughter and her friend Eryk. They were playing with my daugter's girly accesories. It was a perfect time to take some photos :) I used chipboards from Wycinanka: stars, buttons and arrow.

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

6 komentarzy :

 1. super zdjęcie, świetny LO!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne LO, widzę moje ulubione przeszycia, których stosować nie mogę, bo nie mam maszyny, a guziczki są rzeczywiście świetne i dodatkowo w takich pięknych kolorach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. hahaha... padłam! nie dość że foto bomba, to jeszcze LO świetne! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. nie da się nie uśmiechnąć! genialne foto w idealnej oprawie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Odlotowy!! Super zdjęcie w jeszcze lepszej oprawie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Padłam :) superasty jest ten scrap :)

  OdpowiedzUsuń