10.05.2012

Warsztaty na Dzień Mamy

Dzisiaj chciałam Was zaprosić na moje kolejne warsztaty. Tym razem specjalnie z okazji Dnia Matki zapraszam na wspólne skrapowanie duety :) czyli mamę z dzieckiem. 


Zapraszam kreatywne mamy i dzieci na wspólne warsztatowanie z okazji Dnia Matki. W parach wykonacie wspólnie albumik w kształcie pociągu, będący jednocześnie ciekawą i wyjątkową ramką. Ciuchcia składa się z lokomotywy i dwóch wagonów. Opowiem jak sobie poradzić z oklejeniem bazy o nietypowym kształcie. Później rzucimy się w wir ozdabiania a na koniec poszczególne karty połączymy w pociąg :) Wszystko odbywać się będzie w ramach współpracy mamy i dziecka.
Albumiki te będą Waszą własnością i możecie je po spotkaniu zabrać do domu. Zdobyta wiedza pozwoli Wam, unikając wielu błędów, zwłaszcza technicznych, na kolejne eksperymenty z albumami w różnych kształtach i rozmiarach.
A dodatkowo jest to idealna okazja do spędzenia dnia z dzieckiem w sposób twórczy i kreatywny.
Zapraszam duety czyli mamy z dzieckiem powyżej 6 roku życia. Ograniczenie związane jest z czasem trwania warsztatów a także dostępnością ostrych narzędzi typu nożyczki.
W Scrapstudio znajduje się również kącik dla dzieci, więc nawet zmęczone pracą przy albumie nie będą się nudzić :)

Cena zawiera:
- wszystkie niezbędne do wykonania albumu materiały: bazy, papier, dodatki i media
- oraz dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi: maszynki wycinającej, bindownicy, nagrzewnicy, itd.

Na warsztaty należy przynieść własne zdjęcia w formacie nie większym niż 9*13 cm, najlepiej poziome ze względu na podłużny kształt kart naszej ciuchci (mogą być zdjęcia mniejsze, na przykład połówki 9*13). Zdjęcia powinny być w zbliżonych barwach, najlepiej z jednej sesji zdjęciowej lub po prostu czarno - białe lub w kolorze sepii. Ilość zdjęć, jaka zmieści się w albumie to 5 sztuk 9*13 cm. Mogą Państwo przynieść więcej zdjęć a ja pomogę w dokonaniu selekcji. 

Termin: 26 maj, godz. 10:00
Koszt warsztatów: 130 zł / para
Czas trwania: 6 godzin
Ilość miejsc: min. 3 osób, max. 6 par.

Zapisy: anna.komenda@gmail.com lub 604-54-88-91 

Lokalizacja: Warszawa 

Warsztaty organizowane są w przepięknym wnętrzu ScrapStudia:


Będziemy pracować na papierach marki CraftHouse, jak również na innych produktach tego sklepu (m.in. maski i stemple). 


W pracy pomogą nam również najnowsze wzory taśm ze sklepiku Dekoracyjna Taśma:


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz