08.03.2010

Kartka z zegarami (ICsketches#56)

Dalej sobie mapkuję z ICsketches. Tym razem powstała kartka dla teścia na urodziny (na marzec to prawie koniec rodzinnych okazji bo jeszcze powstanie kartka dla pięciolatki) według tej mapki:

Image Hosted by ImageShack.us
Wymęczona strasznie ta moja karteczka. Mapka wydała mi się taka przyjemna, miałam napoczęte papiery z Ilowescrap z serii Circles - nic tylko ciachać i kleić. Ale jakoś w trakcie roboty co chwilę traciłam koncepcję, nie umiałam się zdecydować z których papierów (z 6 tylko) poskładać wszystko do kupy. Widać, że to nie mój styl. I jakoś te papiery również. Zresztą przeleżały swoje praktycznie od premiery. Przydadzą się do albumu dla chłopca, który teraz mam na warsztacie.
Oprócz papierów z Ilowescrap użyłam papieru wizytówkowego, stempli Heidi Swapp (tak to chyba leciało??) z zegarami, guziorów z różnych źródeł, kawałka wstążki, kwadratowych ćwieków z zapomnianego źrodła i maszynowych przeszyć. I to tyle. Większy zegar zembosowałam pudrem Distress Wallnut Stain a mniejszy odbiłam jasnobrązowym tuszem Latarnia Morska ze scrap.com.pl
A to moje wypociny:

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us
Dziękuję bardzo wszystkich zaglądającym i komentującym. Serce rośnie patrząc na rosnącą liczbę odwiedzających :D Staram się odwdzięczać jak mogę i zaglądam na Wasze blogi podziwiając te wszystkie cudeńka ale nie zawsze mam czas zostawić komentarz. Mam nadzieję, ze wybaczycie.

4 komentarze :

 1. Baaardzo mi się podoba!!!
  Świetnie dobrałaś kolory i dodatki :)
  Kompozycja... miodzio :D
  :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Very nice card! Thanks for joining us at ICS this week!

  OdpowiedzUsuń
 3. Beautiful!!! Thanks for playing along with us over @ ICS ~ Nini xoxo

  OdpowiedzUsuń
 4. Wymęczona? A ja uważam, że jest świetna! Dziękuję za udział w wyzwaniu ICsketches.

  OdpowiedzUsuń