24.02.2010

Victoriański koszyczek na słodkości

Już myślałam, ze dziś nie będzie mi dane napisać tego posta bo coś blogger szwankuje ale jednak chyba się uda.
Wczoraj pokazywałam karteczkę urodzinową dla siostry a dziś pokazuję koszyczek na drobne słodkości do kompletu.
Kurs na ten koszyczek wynalazłam szperając po zagranicznych blogach i można go sobie obejrzeć tutaj. Koszyczek robiło się w miarę szybko a najgorszą częścią było tuszowanie wszystkich pasków. Od siebie dodałam jeszcze środek koszyczka z białego papieru, maskujący pstrokatą mozaikę i końcówki różyczek.
Użyłam papierów Victoriana ze scrap.com.pl, kilku różnych. Uchwyt wydziurkaczowałam dziurkaczem brzegowym MS, tak samo ozdobny borderek koszyczka. Papierowe róże z Ilowescrap (szkoda, ze już ich tam nie ma). Listki wycięte moim najczęściej używanym dziurkaczem Dalprintu, wstążka czerwona z pasmanterii, zawieszka kłódka nie pamiętam skąd, serduszko wycięte z tektury, pomalowane akrylówką i potraktowane crackle accents. Użyłam również stempelka magnoliowego pomalowanego tak samo jak ten na poprzedniej kartce i stempelka serduszka z zestawu Lovely Kars kupionego w scrapart.pl. Oba pokolorowane copicami a serduszko dostało jeszcze guziczek.
A tak wygląda z różnych stron :)
Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Jeśli kogoś ciekawią kolory użytych copiców w Magnolii to zapraszam do poprzedniego postu :)

5 komentarzy :

 1. Śliczny koszyczek. Całość pewnie ucieszy obdarowaną, że hej:)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie omieszkam skorzystać z kursiku na koszyczek,idealnie na świeta wielkanocne :) a koszyczek w twojej wersji jest prześliczny :)-świetnie "utkany"

  OdpowiedzUsuń
 3. o tak, rezultat mily dla oka, ja chodze z zamiarem wykorzystania "przeplatanki" na kartce wielkanocnej :-> zapewne jeszcze tu zajrzę podczas robotki :->>

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjny koszyczek, już go podziwiałam na forum, a teraz podziwiam tu :)

  OdpowiedzUsuń